Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:

Skanska Residential Development Poland Sp. z.o.o. - Park Ostrobramska, Warszawa, Praga Południe, Ostrobramska 75

Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 55 Głosów - 2.93 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wysypisko śmieci
01-04-2015, 11:23
wysypisko śmieci
Chyba każdy już zauważył, że za blokami od strony działek powstało regularne wysypisko śmieci. Mam wrażenie, że z dnia na dzień śmieci przybywa.
Jest to teren należący do ogródków działkowych, dlatego też jego zarządcy zobowiązani są do jego uprzątnięcia.
Napisałam w tej sprawie maila (załączyłam zdjęcia) do Urzędu Dzielnicy oraz do Radnych - Dariusza Lasockiego i Marka Borkowskiego, którzy obiecali zająć się tą sprawą. Dodatkowo p. Lasocki odpisał, że temat został przekazany do działu zajmującego się gospodarowaniem odpadów.
pozdrawiam
Aneta
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2015, 11:57
RE: wysypisko śmieci
Śmieci są również od strony ul. Rodziewiczówny. Zgłaszałem sprawę na 19115 i część śmieci uprzątnięto, ale co z tego, skoro codziennie parkują tam jakieś tiry oraz pomoc drogowa, czasem też autokary Świerk - kierowcy jedzą i piją z plastikowych naczyń, które wyrzucają na ulicę. Czy ma ktoś pomysł, co z tym zrobić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post

Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości