Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:

Skanska Residential Development Poland Sp. z.o.o. - Park Ostrobramska, Warszawa, Praga Południe, Ostrobramska 75

Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 50 Głosów - 2.54 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przekręt z działkami drogowymi!
12-03-2015, 19:57
Przekręt z działkami drogowymi!
Jak niektórzy wiedzą Skanska sprzedała działki drogowe dla miasta od strony ul. Mari Rodziewiczówny. Przy podpisywaniu aktu notarialnego mieszkańców informuje, że to dla ich dobra. Tylko jak sprzedali to dlaczego mieszkańcy nie dostali zwrotu pieniędzy za działkę? Jak dowiedziałem się od Skanska to 13 200 zł zostało pobierane na wybudowanie drogi a nie na zakup działek. Więc kasy nie zwrócą. Ale jeśli sprzedali działkę i nie wybudowali drogi na działce, która należy teraz do miasta to dlaczego nie zwrócili nam kasy za to, że droga nie została wybudowana? Jeśli czujesz, że i Ciebie Skanska zrobiła w balona to nie zwlekaj tylko pisz do nich. Wspólnie możemy coś wskórać i odzyskać cześć pieniędzy, które od nas skasowali!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2015, 22:57
RE: Przekręt z działkami drogowymi!
Czy można prosić o jakieś szczegóły tj. nr działek? Sprawa dotyczy I czy II etapu?
12-03-2015, 23:49
W środę jest zebranie wspólnoty więc będzie można o tym porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej. Mam nadzieję że będzie Pan na zebraniu i naświetlu nam sprawę.
15-03-2015, 21:49
Te 13200 to jest za działkę drogową biegnącą wzdłuż bloku. W umowie jest zaznaczone, że przedłużenie Rodziewiczówny Skanska przekaże miastu, a jak nie to my kupimy to za 1 pln.
15-03-2015, 22:05
no i płaciliśmy przecież za tą drogę 1,23 złWinking
16-03-2015, 10:44
Dokładnie, to nie te działki.

Za to co Pan opisał płaciliśmy 1,23 zł,
16-03-2015, 23:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2015 23:31 przez parum.)
jeśli ktoś już zapłacił te 1,23 zł i Skanska przekazała miastu jego udział to rzeczywiście coś może być nie tak.

Ja mam sprawę jasną bo w akcie mam zamknięty temat umowy przedwstępnej
"... [Rozwiązanie umowy przedwstępnej]
3. Pełnomocnik Spółki oraz Strona Kupująca oświadczają, iż wobec faktu wyrażenia przez m. st. Warszawa woli nabycia działki o numerze ewidencyjnym 34/10 objętej księgą wieczystą KW Nr WA6M/00486748/4 niniejszym rozwiązują w powyższym zakresie umowę przedwstępną sprzedaży opisaną w §1 ust. 2 pkt 13 powyżej, jednocześnie zapewniając, iż z tego tytułu nie mają i nie będą mieli w przyszłości w stosunku do siebie żadnych roszczeń...."

z uzyskanej informacji ustnej podczas podpisywania aktu notarialnego, wynika że działka 37/7 ( na której jest wielka kałuża) też ma być przekazana miastu.

Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości