Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:

Skanska Residential Development Poland Sp. z.o.o. - Park Ostrobramska, Warszawa, Praga Południe, Ostrobramska 75

Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 65 Głosów - 2.62 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schody przy Fresh Market
09-01-2015, 13:01
Schody przy Fresh Market
Orientuje się ktoś, co to za czarne schody idące przy Fresh Market (po lewej stronie)? Nie przypominam sobie uchwały w tej sprawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2015, 14:12
RE: Schody przy Fresh Market
również nie kojarzę żadnej uchwały w tej sprawie...
09-01-2015, 16:10
Też się nad nimi zastanawiałam...
09-01-2015, 16:33
była uchwała.
schody jako wejscie od lokalu uslugowego.
11-01-2015, 20:22
było głosowanie, powstanie tam zakład kosmetyczny
12-01-2015, 12:35
Orientujecie się czy gdzieś są udostępniane wyniki głosowania na uchwały?
12-01-2015, 14:10
Dobre pytanie. Ja np głosowałem przeciwko.
12-01-2015, 21:19
my takze przeciwko. o wynikach nie zostalismy tez poinformowani..
13-01-2015, 10:51
A w jaki sposób dostaliście karty do głosowania? Bo niestety do mnie nic nie dotarło i jestem ciekaw jak to się odbyło.
13-01-2015, 12:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2015 13:16 przez borut4.)
My także głosowaliśmy przeciwko. Karty do głosowania zostały wysłane mailem. Aby móc zagłosować, trzeba było być pełnoprawnym członkiem wspólnoty (mieć podpisany akt notarialny) w momencie wysyłania uchwał do głosowania. W tym przypadku, była to uchwała nr 14 z dnia 7 października. Zgłaszaliśmy sporo uwag do treści samej uchwały, dotyczyły one zarówno błędów w zapisie samych postanowień jak i zapewnień, że właściciel lokalu nr 8 w budynku 8 w przypadku zmiany charakteru prowadzonej działalności gospodarczej na inną niż wskazaną w treści uchwały (salon medycyny estetycznej), będzie zobowiązany do uzyskania zgody wspólnoty mieszkaniowej w powyższym zakresie. Pomimo ponawianych już od ponad dwóch tygodni pytań o wyniki głosowań i podjęte uchwały do zarządcy nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Natomiast w momencie otrzymania tej uchwały do głosowania otrzymaliśmy informację, że "Uchwała nr 14/2014 będzie głosowana do momentu jej przegłosowania". Widocznie została przegłosowana, skoro schody zostały zbudowane, tylko nie wiemy jak zostało to obliczone.
13-01-2015, 12:42
ja na ten dzień miałam już podpisany akt notarialny a nie otrzymałąm karty do głosowania.
13-01-2015, 13:08
Ja mam akt podpisany od lipca i też nie dostałem kart do głosowania, czy to @, czy to do skrzynki.
13-01-2015, 13:12
(13-01-2015 12:42)Martinique napisał(a):  ja na ten dzień miałam już podpisany akt notarialny a nie otrzymałąm karty do głosowania.

A zgłosiłaś do Zarządcy swoje dane teleadresowe? Może nie mają Twojego maila, dlatego nie dostałaś. Niemniej uważam, ze w takich sytuacjach powinny być wysyłane na adres korespondencyjny lub chociaż być dostępne w "strefie klienta" na portalu Concierge.
13-01-2015, 13:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2015 13:48 przez Martinique.)
formularz firmy concierge do uzupełnienia danych teleadresowych otrzymałam kilka dni temu , ale jak mnie pamięć nie myli to dane teleadresowe były przez skanska zbierane na etapie podpisywania umów przedwstępnych.Uważam , że do skrzynki powinna zostac wrzucona uchwala / karta do głosowania a na tablicy ogloszen powinna się pojawić stosowna informacja. zastanawiam sie czy takie glosowanie w ogóle jest ważne, kiedy uprawnieni nie otrzymują powiadomień o uchwałach. Ciekawe ile takich głosowań mnie ominęło Smile
13-01-2015, 13:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2015 14:50 przez Urban.)
Moje dane adresowe mają bo już kiedyś uchwałę do głosowania dostałem (jakoś we wrześniu przez @), ale dogrzebałem się na naszej stronie uchwały nr. 7 i zamierzam z niej skorzystać, jak to jest tam jest napisane "na ich żądanie, korespondencja powyższa zostanie przesłana listem poleconym".

Na stronie którą dostaliśmy ostatnia uchwała to 10, a została umieszczona 02.09.2014 r.

Martinique wydaje mi się, że zgodnie z tą uchwałą (nr. 7) kartę do glosowania powinieneś dostać do skrzynki pocztowej (o ile akt był podpisany przed uchwałą)

Dodatkowo dla zainteresowanych:

DYŻURY ZARZĄDCY
BUDYNKU
ODBYWA SIĘ W KAŻDY :
- PONIEDZIAŁEK W GODZINACH 9 – 13
- WTOREK W GODZINACH 16 – 20
- CZWARTEK W GODZINACH 9 - 11
W POMIESZCZENIU OCHRONY.

Ja się chyba dziś przejdę pogadać o tych uchwałach.
13-01-2015, 16:02
Akt notarialny podpisałam w sierpniu. Nigdy karty do głosowania nie otrzymałam a skrupulatnie odsiewam ulotki od korespondencji.... również się zainteresuję tematem.
13-01-2015, 19:15
Też podpisywałem w sierpniu, pełne dane kontaktowe przekazałem razem z oświadczeniami w tym samym miesiącu, a nie brałem jeszcze udziału w żadnym głosowaniu.

Dziś nie zdążę spotkać się z panią Izabelą w czasie jej dyżuru, ale gdyby komuś udało się z nią porozmawiać, dajcie proszę znać, czy było to bardziej skuteczne od kontaktu mailowego lub telefonicznego.
13-01-2015, 21:04
hehehe pierwsze słyszę... też nic nie dostałem. Do bani z takim organizowaniem wszystkiego....
23-01-2015, 09:18
Uważam, że my mieszkańcy powinniśmy się zbiorowo domagać wyjaśnienia wysyłania kart do głosowania ws. schodów, do lokalu, oraz przedstawienia wyników głosowania. My mamy takie prawo. Czas najwyższy zająć się tą sprawą.
23-01-2015, 11:51
Już kilka razy mailowo prosiłam p.Bilską o podanie wyników głosowania uchwały 14 (zmiana lokalu z mieszkalnego na użytkowy oraz budowa schodów), nie doczekałam się odpowiedzi.
pozdrawiam
Aneta
12-04-2015, 17:10
Sprawa schodów była niedawno omawiana na zebraniu wspólnoty. Wg mnie problem powstał z kilku powodów: braku prawidłowej komunikacji między deweloperem, firmą zarządzającą i członkami wspólnoty oraz z powodu niewłaściwego zajmowania się tą sprawą przez p. Izabelę, która zaczęła się zajmować się tą sprawą i wychodzi, że nikt jej nie kontrolował - ani ze strony dewelopera ani ze strony zarządcy. Właścicielka sieci salonów zakupiła lokal pod salon kosmetyczny i zgłosiła chęć prowadzenia tam działalności. Dalej sprawę powinni razem poprowadzić deweloper i zarządca, jeśli chodzi o kwestie pozwoleń, uchwał, zgód, itp. Na zebraniu osoby z firmy Consierge robiły wrażenie, jakby nie były w tym temacie zorientowane i nie wiedziały na jakim etapie sprawa stanęła. Możliwe, że p. Izabela nie raportowała, co się dzieje z tą sprawą. Dodam, że p. Izabeli nie było na zebraniu. Nie jest już opiekunem naszej wspólnoty. Została wyznaczona nowa osoba.
21-04-2015, 22:49
jeśli dobrze kojarzę to na spotkaniu było powiedziane że p. Izabela już nie pracuje u naszego zarządcy. Co do samych schodów to mi one nie przeszkadzają. Mnie bardziej interesuje czy można w mieszkaniu prowadzić tego typu usługi bo mowa o profesjonalnym gabinecie a nie p. Zosi co sobie dorabia malując paznokcie...

Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.