Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:

Skanska Residential Development Poland Sp. z.o.o. - Park Ostrobramska, Warszawa, Praga Południe, Ostrobramska 75

Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 54 Głosów - 2.98 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie do mieszkańców Pomocy!:)
10-12-2014, 23:05
Pytanie do mieszkańców Pomocy!:)
Witam. Mam kilka pytań dotyczących tej inwestycji , a dokładnie klatki B. Jestem na etapie kupna mieszkania w tym budynku, ale dzisiaj pojawiły się nowe posty i zarazem moje wątpliwości. Z tego co wyczytałam to latem 2013 roku był pożar tego budynku a dokładnie części, w której mam zamiar zamieszkać i tu właśnie powstaje pytanie czy gaszenie owego pożaru nie wpłynęło na konstrukcje, a dokładnie na mury i czy nie niesie to za sobą konsekwencji np.:wilgoci, pleśni, grzyba itp...Przy ostatniej wizycie w klatce B w okresie ,gdzie temperatura byłą dość niska i zaczął się okres grzewczy, wchodząc do klatki rozlegał się brzydki zapach wilgoci, zgnilizny. Drugie moje pytanie dotyczy brzydkiego zapachu z łazienek, co zimą też ma miejsce w moim obecnym mieszkaniu, a czego w nowym chciałabym uniknąć( jeśli można sprecyzować, w której to klatce i na jakim piętrze jest ów brzydki zapach)? Kolejne pytanie dotyczy bram garażowych, czy mechanizmy są w miarę ciche i czy na niższych kondygnacjach są słyszane? Moje ostatnie pytanie dotyczy okien, czy problem tkwi wyłącznie w wywietrznikach, czy w kiepskiej jakości oknach?? Będę wdzięczna za odpowiedźSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 20:23
RE: Pytanie do mieszkańców Pomocy!:)
Witam,
zapach przy wejściu związany jest z maszyną czyszczącą, którą Panowie transportuja windą. W windzie jest płyta na podłodze i ona nasiąka - a pożar to kilka kostek styropianu palacego sie na dachu na mocno wstepnym etapie - wiecej dymu niz ognia.
U mnie w łazienkach nie ma problemow z wentylacja
Mechanizmów bram nie słychać w domu - mieszkam na 1-szym pietrze.
Wywietrzniki - u mnie jest ok, ale mieszkam w załamaniu i nisko.
pzdr
Kuba
18-12-2014, 11:07
RE: Pytanie do mieszkańców Pomocy!:)
Witam,
u nas na VI p. budynku B nie ma problemów z wentylacją w łazience. Dokuczliwa jest za to wentylacja w oknach.
Pozdrawiam,

Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości