Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:

Skanska Residential Development Poland Sp. z.o.o. - Park Ostrobramska, Warszawa, Praga Południe, Ostrobramska 75

Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 63 Głosów - 2.62 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykończenie klatek schodowych
06-12-2014, 20:21
Wykończenie klatek schodowych
Witam,
chciałbym poruszyć temat wykończenia klatek schodowych F1 i F2 na poziomie -1 w budynku C. Moim zdaniem to skandal, że oddano do użytku coś takiego. Skanska główne wejścia do budynku wykończyła w standardzie piwnicy. Ja rozumiem, że według nich jest to poziom -1 (de facto przyziemie), ale na litość Boską! Jest to wejście do budynku. Tymczasem po wejściu do klatki schodowej możemy oglądać jakieś rury, kable biegnące po ścianach, podwieszone marnej jakości świetlówki, metalową listwę, na której są umieszczone czujki pożarowe, nierówne ściany. Wygląda to jakbyśmy wchodzili do jakiegoś magazynu, a nie do budynku mieszkalnego. I za to płaciłem ponad 7000 za metr?! Rozumiałbym takie wykończenie w części z komórkami lokatorskimi, ale nie w holu, który jest jedynym wejściem do budynku. Na wizualizacjach były lustra i elementy drewnopodobne. Skanska zwyczajnie oszukała klientów. W dodatku jakiś mądrala umieścił skrzynki na listy przy wyjściu od strony patio. Litości! Jak będę wracał z pracy, to chyba zrozumiałe, że od strony ulicy i nie mam ochoty iść przez cały korytarz, żeby sprawdzić czy jest jakaś korespondencja. Czy to przerastało wyobraźnię projektanta? Nadmieniam, że klatki schodowe na parterze w budynku A i B zostały wykończone przyzwoicie. Czuję się nabity w butelkę. Może niech Skanska nie bierze się więcej za deweloperkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 10:01
RE: Wykończenie klatek schodowych
mi się wydaje, że jeśli chodzi o wejście to oni będą to wykańczać jeszcze. Wejście wygląda jeszcze jak miejsce robót. Jeszcze nie odebrałam mieszkania, ale na pewno będę się o to dopytywać.

A może ktoś już odebrał mieszkanie i coś wie na ten temat?
08-12-2014, 10:45
Główne wejście do budynku A wyglada dokładnie tak jak opisałeś albo jeszcze gorzej. Wchodzi sie jak do obskurnego magazynu. Ładniejsze jest od strony patio, ale nikt tamtedy nie wchodzi.
08-12-2014, 11:13
Chodzi o wejście do budynku A od strony ulicy przy pomieszczeniu ochrony? Myślałem, że to piwnica, a wchodzi się od patio... ręce opadają.
10-12-2014, 01:10
Uważam,że nie powinno się tego tak zostawiać - to nie mieszkania socjalne. Ludzie zapłacili za mieszkania grube pieniądze. Niech skanska przyzwoicie wykończy wejcie do klatek - przynajmiej w standardzie I etapu!!! To jakaś kpina z ich strony....
10-12-2014, 11:00
Tylko niestety powiedzieli mi, że uwag do klatki schodowej nie można zgłaszać w protokole odbioru tylko przez zarządcę, i że wszystko jest zgodnie z projektem...
10-12-2014, 11:15
na pewno nie można tak tego zostawić.
10-12-2014, 11:18
Biorąc nasze doświadczenie odnośnie uwag części wspólnych, proponuję je zgłaszać przed odbiorem mieszkań, ponieważ później nikt ich nie będzie rozpatrywał. Większość uwag części wspólnych, zgłoszonych mniej więcej na początku października, nadal nie zostało poprawionych. Natomiast póki nie odbierzecie mieszkań, będą starali się sprawę załatwić jak najszybciej Smile
10-12-2014, 15:54
Niestety, mardur, ale wejścia w blokach socjalnych są lepiej wykończone, na przykład tutaj:
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,n...29994.html
15-12-2014, 16:21
Złożyłem przez Panią Bilską pisemne zastrzeżenia co do wyglądu klatki schodowej przy wejściu do budynku C. Zobaczymy czy i co Skanska odpowie.
09-02-2015, 14:25
Przechodząc przez garaż wyszedłem klatką F3. Tam nawet płytek na poziomie wejścia do budynku nie ma. Tylko pomalowana betonowa posadzka. I tak wygląda jedyne wejście do klatki. Żenada.
26-03-2015, 13:34
Czy macie jakiś odzew na zgłoszone zastrzeżenia? Jestem na etapie kupna mieszkania i przyznam, że te klatki wyglądają słabo. Pytałem się w biurze sprzedaży i dostałem odpowiedź, że wszystko jest zgodnie z planem, jak projektant zaprojektował - tak zostało zrobione.
27-03-2015, 15:52
Niestety nie ma żadnej odpowiedzi. Klatki na poziomie ulicy ( -1) rzeczywiście wyglądają bardzo słabo. Szczerze, to chyba najgorszy developer wybudowałby lepsze klatki. W moim rodzinnym bloku z 1979 r. klatkę wyłożono gresem i płytkami, a tynki też są lepszej jakości niż skanskowe na -1. Ale ja już nic nie mogę, bo mieszkanie kupiłem i odebrałem. Radzę się wykłócać. Powinni przynajmniej poprawić fatalnej jakości piwniczne tynki na kondygnacji -1 oraz zrobić zabudowę sufitu żeby zakryć kable i rury (taką zabudowę wykonano na poziomie -1 budynku A po protestach mieszkańców).
30-11-2016, 13:48
Jako, że stan klatki sie nie zmienił zakładam, że SKAŃSKA się "wypieła" czy może trwaja jeszcze jakieś rozmowy?
01-12-2016, 14:46
(30-11-2016 13:48)Bgoszczy napisał(a):  Jako, że stan klatki sie nie zmienił zakładam, że SKAŃSKA się "wypieła" czy może trwaja jeszcze jakieś rozmowy?

Z tego co wiem, to concierge chce estetyzować klatki jak otrzyma pieniądze z odszkodowania za uciążliwości budowy III etapu. Ale porozumienia ze Skanską w sprawie tej kasy brak...

Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości