Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:

Skanska Residential Development Poland Sp. z.o.o. - Park Ostrobramska, Warszawa, Praga Południe, Ostrobramska 75

Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 57 Głosów - 2.89 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowy linia autobusowa
04-12-2014, 20:16
nowy linia autobusowa
Witam,
jak większość zauważyła, na Nowaka-Jeziorańskiego, na wysokości Promenady powstaje przystanek autobusowy.Dowiedziałam się w ZTM, że w I kw. 2015 pojedzie naszą ulicą nowa linia autobusowa, a wspomniany przystanek będzie końcowym i jednocześnie początkowym przystankiem. Autobus ma zakręcać na rondzie. Nie podano mi żadnej szczegółowej informacji o trasie, natomiast pewne jest, że pojedzie do Trasy Łazienkowskiej.
Pozdrawiam, Aneta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 01:42
RE: nowy linia autobusowa
To bardzo dobra wiadomość! Na przystanek przy Ostrobramskiej jest kawałek od naszego osiedla...
05-12-2014, 09:23
Fantastyczna wiadomość, szczególnie, że zostaliśmy przez dewelopera i Promenadę odgrodzeni od ul. Ostrobramskiej. Wcześniejsze obietnice Skanskiej dotyczące dostępu do ul. Ostrobramskiej nie mają pokrycia..
05-12-2014, 09:29
Info rewelka, dodając to co piszą w poście
http://www.twoja-praga.pl/info/informacje/4023.html
perspektywy otoczenia wyglądają obiecująco.
Ciekawe jak wygląda projekt 3go etapu parku
13-12-2014, 17:27
w temacie nowej linii autobusowej:

Rok po uruchomieniu komunikacji autobusowej na ulicy J. Nowaka-Jeziorańskiego i Poligonowej mieszkańcy Gocławia otrzymają do dyspozycji kolejną linię autobusową nr 151. Jej trasa zostanie poprowadzona od ronda przy ul. Rechniewskiego, ulicami J. Nowaka-Jeziorańskiego, Poligonową, Ostrobramską, al. Stanów Zjednoczonych, mostem Łazienkowskim, Trasą Łazienkowską do Metra Politechnika

poniżej link do artykułu.
http://www.twoja-praga.pl/info/informacje/4035.html
23-01-2015, 21:01
http://www.ztm.waw.pl/zmiany.php?c=102&i=5916&l=1

to już za tydzień ztm potwierdza
01-02-2015, 16:37
Dziś jechaliśmy pierwszy raz nowym autobusemSmile byłam przekonana, że to będzie mały busik...a puścili normlny dużySmile Jak puszczą jeszcze do pętli Gocław, to będzie idealnieSmile Niedziela,a ludzi na przystanku sporo, rozmawiali między sobą, ze dzielnie walczą o autobus przejeżdżający przez Rechniewskiego
02-02-2015, 11:30
Z tego co wiem to mieszkańcy Rechniewskiego nie chcą zrezygnować z progów zwalniających a ZTM nie puszcza autobusów w te miejsca. Aczkolwiek teraz montują takie progi, że większy pojazd taki jak autobus spokojnie może je wziąć między koła, a już dla sam. os. nie jest to możliwe.
02-02-2015, 18:05
Przystankowe plotki mówią, że są zwolennicy i przeciwnicySmile tak samo jak w przypadku tego nowego przystanku - podobno też było sporo przeciwników a jednak się udałoSmile Zazwyczaj przeciwnikami są Ci, którzy jeżdża do pracy samochodem i przeszkadzają im jeżdżące pod oknem autobusy. Ja jednak wolę mieć wygodniejszy dojazd do pracy...a mieszkając w Warszwie nie ma co oczekiwać idealnej ciszySmile
12-04-2015, 16:40
Bardzo się cieszę z uruchomienia linii 151 i z tego, że wróciła na trasę przez Most Poniatowskiego i dalej do Centrum. Duża zasługa mieszkańców osiedla, którzy protestowali, gdy 151 zaczęło jeździć tylko do Stadionu Narodowego Smile

Nort
30-09-2015, 15:48
Ciekawy jestem jaka jest Wasza opinia na zmiany w komunikacji po otwarciu Mostu Łazienkowskiego?
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,3...xLokWawImg

502 i 514 które jeździły do Metra Stadion wracają na starą trasę do Metra Politechnika. Przyznam, że dla mnie trasa do M2 była akurat dobra. Może udałoby się wywalczyć jakieś bezpośrednie połączenie do drugiej linii metra.

Aha, poza tym fajnie by było jakby przystanek Zajezdnia Ostrobramska był bliżej skrzyżowania Ostrobramska/Rodziewiczówny, ale to pewnie raczej marzenia.
01-10-2015, 09:26
(30-09-2015 15:48)rm81 napisał(a):  502 i 514 które jeździły do Metra Stadion wracają na starą trasę do Metra Politechnika. Przyznam, że dla mnie trasa do M2 była akurat dobra. Może udałoby się wywalczyć jakieś bezpośrednie połączenie do drugiej linii metra.

Pisz do ZTM. ja już napisałem. Mi też pasowało 502 i 514 do M2. Fajny dojazd na Krakowskie, do CNK i na bulwary.

Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości