Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:

Skanska Residential Development Poland Sp. z.o.o. - Park Ostrobramska, Warszawa, Praga Południe, Ostrobramska 75

Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 60 Głosów - 2.98 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
brak przegród między balkonami między bud.C i B
05-09-2014, 20:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2014 21:06 przez archie.)
brak przegród między balkonami między bud.C i B
Dowiedziałem się niedawno od Pani z obsługi klienta Skanska, oglądając wewnątrz mieszkanie i taras z etapu II w budynku C, że ze względu iż sąsiaduje ono z mieszkaniem z etapu pierwszego bud. B, pomiędzy tarasami tych mieszkań nie będzie w ogóle przegrody Cool

Czy Państwo mający mieszkania w takim położeniu słyszeli o tym ? Chodzi o przegrody i sąsiadujące mieszkania widoczne na załączonym zdjęciu(zapewne po obu stronach budynku). W załącznikach jest wyraźnie napisane, że są przegrody między balkonami. Co to kogo obchodzi, że mieszkania są z etapu A i B. Absurd jakiś ...

Załatwić to sobie można przegrodę będzie i owszem,własnym sumptem na etapie wspólnoty, jak architekt/projektant tego przełomowego rozwiązania wyrazi zgodę.
Taki tam mały brak precyzji w wykonawstwie, sprawa dotyczy około 10 mieszkań, nikt nie zauważy. W końcu wszystko tak ładnie wygląda na zdjęciu prezentowanym przez Skanska (z przegrodami).

Nie żebym był aspołeczny, pewnie znajdą się zalety takiego rozwiązania .. będzie się można lepiej poznać, może na wspólnej barierce jakiś blacik obstalować, w karty pograć. Ale ja bym chciał jednak tak jak na zdjęciach Skanska mi pokazywała i cały czas pokazuje

http://mieszkaj.skanska.pl/zobacz-inwestycje

No chyba, że coś źle zrozumiałem, ktoś Państwa wie coś więcej na ten temat i rozjaśni mroki w jakich zbłądziłem.W każdym razie w mieszkaniu które oglądałem takiej przegrody nie ma no i nie ma wypustek w ścianie do montażu przegrody.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2014, 23:00
RE: brak przegród między balkonami między bud.C i B
Uwielbiam te wizualizacje Smile
U nas też na razie nie ma przegród (2 etap) ale mają być zrobione na końcu więc spokojnie, myślę że to kwestia czasu i będą założone.
09-09-2014, 07:47
Przegród nie ma wszędzie bo taki jest etap budowy, ale tam gdzie zapewne bedą są wystające miejsca/łączniki do montażu w ścianie budynku. Zainteresować się tym powinni szczególnie posiadacze mieszkań z 1 i 2 etapu sąsiadujących ze sobą
14-09-2014, 20:49
w prospekcie informacyjnym, dołączonym do umowy deweloperskiej jest zapisane, że między balkonami powinny być przegrody!
24-09-2014, 22:10
deweloper argumentuje na razie tak "przegrody (a raczej ich brak) są wykonane według projektu budowlanego. Ale uwagi na pewno zostaną przekazane do Project managera" Wszystkim którzy mają podobny problem sugeruję zainteresować się i uwierzyć że pierwszy post to nie był żart ... to naprawdę ktoś zaplanował, ciągle liczę, że pójdzie po rozum do głowy i obudzi się ze swojego złego snu.

Ale będzie heca jak się rozniesie, że firma o takich możliwościach i tradycjach nie umie rozsądnie zaplanować pełnowymiarowych przegród na balkonach między jednym etapem budowy a drugim
05-12-2014, 09:39
Ktoś poszedł po rozum do głowy i przegrody jednak w końcu są montowane

Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości