Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:

Skanska Residential Development Poland Sp. z.o.o. - Park Ostrobramska, Warszawa, Praga Południe, Ostrobramska 75

Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 49 Głosów - 2.63 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pety / Odbojniki
29-05-2014, 20:44
Pety / Odbojniki
Witam,
niestety z przykrością muszę stwierdzić, że zaczyna się robić syf na naszym osiedlu. Wiem, że w większości pracują tam ekipy wykończeniowe, które znikną za jakiś czas, ale wzdłuż budynku A od strony przyszłego "Fresh Marketu" jest istny wysyp petów na trawniku. Znając życie od strony budynku B będzie/jest podobnie.

Wiadomo, że na etapie wykończenia utrzymanie porządku jest ciężkie, ale wystarczy słoiczek z wodą na balkonie i o jeden problem mniej.

Dodatkowo już są obicia ścian od klamek w klatkach schodowych. Dziś w tesco kupiłem opakowanie odbojnik-ów za niecałe 8 zł do mieszkania. 1 poświecę na drzwi w klatce na 2 piętrze. Kosztuje to grosze, a estetyka pozostaje przyjazna dla oka.

Nie jestem pedantem i wiadome jest, że nie uda się przed wszystkim ochronić. Nie mniej jeśli mamy okazję ograniczyć dewastację/zaśmiecanie naszego otoczenia małym kosztem, to czemu tego nie uczynić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2014, 12:37
RE: Pety / Odbojniki
Nasze osiedle powoli zaczyna mnie zadziwiać, a głupota niektórych osób dobijać. Dosłownie gówno owinięte papierem toaletowym w F10 na -1 w wentylatorni po prostu rozłożyło mnie na łopatki. Pozostawię to bez komentarza, bo co tu komentować.
03-06-2014, 20:39
Dzisiejszym odkryciem jest, podpis "artysty" w windzie klatki F10 pozdrawiający w sposób "kulturalny" policję. Oczywiście podpis znajduje się od wewnętrznej części drzwi, która nie jest osłonięta przed uszkodzeniami.

Ciekawe co jutrzejszy dzień przyniesie
25-06-2014, 21:13
Tak cicho ostatnio na forum, to tylko dorzucę, że dziś ktoś postanowił wyrwać konsole od windy na 2 piętrze w F10
26-06-2014, 09:27
Może ktoś z obsługi jeszcze miał pracę do wykonania przy konsoli? Tak przy okazji, to może warto byłoby zacząć chronić to osiedle. Nie sądzę, żeby ktokolwiek z mieszkańców wymazał drzwi HWDP.
26-06-2014, 11:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2014 11:05 przez Urban.)
Nikt z obsługi nie miał pracy przy konsoli - u ochrony byłem i powiedzieli, że konsola została znaleziona przy windzie (zgłoszone). Dodatkowo powiedzieli, że jakiś czas temu na innym piętrze zdarzyła się kradzież w/w konsoli.

Co do napisu, ja też nie podejrzewam nikogo z mieszkańców. Różne ekipy wykańczają mieszkania. Wszystkich się nie upilnuje, a kamery wewnątrz budynku są tylko przy skrzynkach na listy na parterze (z tego co widziałem). Mój znajomy (z Jeziorańskiego 7) zamontował atrapy kamer w windach (razem z innymi mieszkańcami) i praktycznie windy są nieruszona. Co prawda nasze są jeszcze poobijane płytami, ale może warto by było się nad tym zastanowić później, skoro u nich się sprawdziło? Tak na prawdę obstawiam, że góra 30-40% mieszkańców zabrało się za wykańczania. Jak reszta ruszy, to niestety może być gorzej. Obym się mylił.

Dla mnie troszkę nasza ochrona kuleje, mam taras bezpośrednio na ich kanciapę. Rzadko się z niej ruszają, albo czytają książki, śpią lub palą co chwila fajki (przy wejściu). Jak już palą, to chyba nic im się nie stanie jak zrobią rundkę wokół bloków. Ponownie posłużę się w/w znajomym, u nich są czytniki przy drzwiach i ochrona ma obowiązek odbijania na każdym pietrze bodajże co godzinę. Jeden siedzi pilnuje kamer i wejścia, a drugi chodzi po piętrach. Na razie w mieszkaniu jestem średnio na 2-3h dziennie więc nie będę jeszcze ich oceniał, ale jak się wprowadzę i dalej tak będzie to będę ich ganiał.
26-06-2014, 13:04
A w garażu są kamery chociaż przy wyjeździe? jak nie o tym też warto pomyśleć zanim komuś coś zginie...
26-06-2014, 20:21
Witajcie,

forum zamarło, bo wszyscy się pewnie za wykończenie mieszkań wzięli Smile w garażu, bynajmniej na poziomie -2 jest kamerka, nie bezpośrednio przy wyjeździe, ale niedaleko. Nie wiem, jak na innych poziomach Smile
28-06-2014, 10:39
My mamy bezpośrednio pod sobą Fresh Market. Ciekawe czy będzie piwkowanie pod balkonem Winking

Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości