Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:

Skanska Residential Development Poland Sp. z.o.o. - Park Ostrobramska, Warszawa, Praga Południe, Ostrobramska 75

Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 62 Głosów - 2.81 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kogel mogel - różne pogaduchy, dyskusje
04-10-2012, 22:57
Kogel mogel - różne pogaduchy, dyskusje
Park Ostrobramska: Ogólny temat do rozmów o inwestycji.

Czasem są pytania, które kończą się na krótkiej jasnej odpowiedzi i nie wymagają zakładania nowego wątku, wtedy warto napisać je w tym temacie. Winking

"Największym człowiekiem jest ten, który jest panem samego siebie". Seneka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2013, 15:57
RE: Kogel mogel - różne pogaduchy, dyskusje
Czy istnieje gdzieś w internecie wizualizacja całego projektu?
pzdr
22-04-2013, 13:46
Szczerze mówiąc nie znalazłem. Przejechałem się natomiast rowerem dookoła inwestycji i bardzo się cieszę, że kupiliśmy tam z żoną mieszkanie Smile
22-04-2013, 16:04
Biorąc pod uwagę, że Castorama przejęła BRICO przy Realu na Jubilerskiej, jest szansa, że odpuszczą budowę pomiędzy Liroy Merlin a naszym budynkiem (po co by im były dwa sklepy obok siebie???)...
13-07-2013, 21:55
Jakiś parking obok inwestycji będzie?
16-07-2013, 10:51
Witam,

zachęcam do rejestrowania się na forum. To ułatwia rozpoznawanie piszących oraz poznawanie się.

Z tego co mi wiadomo, poza podziemnym parkingiem, przewidywane są miejsca parkingowe ale będzie ich bardzo mało. Jeżeli nic się nie zmieni to trzeba będzie za pewne korzystać z parkingów Promenady, choć jak sądzę zostanie to w końcu ograniczone.

Pozdrawiam,
Michał
10-09-2013, 21:14
Kiedy rozpoczyna się II etap budowy Parku Ostrobramska i ile potrwa? Interesuje mnie hałas pod oknami na ile nam zafundują.
16-09-2013, 13:06
Witam

Jakie macie wrażenia po ostatnim (14.09.2013) dniu otwartym - chodzi mi zwłaszcza o refleksje na temat "mieszkania pokazowego"...
16-09-2013, 14:12
Nie byłem ale chętnie się dowiem jak to wypadło.
06-10-2013, 22:46
Witam,

czy może ktoś się orientuje kiedy zacznie się budowa kolejnego etapu budowy mieszkań - tuż bezpośrednio przy promenadzie?
27-11-2013, 13:57
Zastanawiam się czy kupić mieszkanie w etapie A czy B ? czym one się będą różniły?
27-11-2013, 22:19
(27-11-2013 13:57)kingsajz napisał(a):  Zastanawiam się czy kupić mieszkanie w etapie A czy B ? czym one się będą różniły?

Zasadnicza różnica jest taka, że w etapie A odbiór lokalu będzie na wiosnę 2014 r., a w przypadku etapu B - w 2015 r. Standard wykonania chyba jest ten sam. W etapie B być może masz więcej mieszkań do wyboru.
03-12-2013, 12:40
Byłem na tym ostatnim dniu otwartym i jestem bliski decyzji na tak. Zacheca mnie ten system 20 80. Czy ktoś z Was z niego korzysta? Warto?
03-12-2013, 15:52
Płacisz teraz 20% a pozostałe 80% na zakończenie budowy. Ja tak mam a kupiłem mieszkanie w I etapie. Rok temu zapłaciłem 20% a resztę wpłacam na koniec grudnia, przy zakończeniu budowy.

Czy warto? Wg mnie to normalna sytuacja - wpłacasz zaliczkę a resztę po zakończeniu. W innym przypadku sponsorujesz dewelopera, nie bardzo wiem dlaczego... :-)

Przy okazji - Skanska ma w Nordei rachunki powiernicze zamknięte a to oznacza, że przed wydaniem aktu notarialnego nie mogą tknąć wpłaconych przez Ciebie pieniędzy.
10-12-2013, 14:58
(03-12-2013 15:52)Gość napisał(a):  Płacisz teraz 20% a pozostałe 80% na zakończenie budowy. Ja tak mam a kupiłem mieszkanie w I etapie. Rok temu zapłaciłem 20% a resztę wpłacam na koniec grudnia, przy zakończeniu budowy.

Czy warto? Wg mnie to normalna sytuacja - wpłacasz zaliczkę a resztę po zakończeniu. W innym przypadku sponsorujesz dewelopera, nie bardzo wiem dlaczego... :-)

Przy okazji - Skanska ma w Nordei rachunki powiernicze zamknięte a to oznacza, że przed wydaniem aktu notarialnego nie mogą tknąć wpłaconych przez Ciebie pieniędzy.

Dzięki za odpowiedź. Ten zamknięty rachunek to wprowadzili z ustawą deweloperską, co nie? Dużo inwestycji ostatnio odwiedziłem i praktycznie nikt tego nie miał, może z dwie firmy.
16-12-2013, 21:47
(10-12-2013 14:58)zbigniew napisał(a):  
(03-12-2013 15:52)Gość napisał(a):  Płacisz teraz 20% a pozostałe 80% na zakończenie budowy. Ja tak mam a kupiłem mieszkanie w I etapie. Rok temu zapłaciłem 20% a resztę wpłacam na koniec grudnia, przy zakończeniu budowy.

Dzięki za odpowiedź. Ten zamknięty rachunek to wprowadzili z ustawą deweloperską, co nie? Dużo inwestycji ostatnio odwiedziłem i praktycznie nikt tego nie miał, może z dwie firmy.

Mała uwaga - w umowie nie beda chcieli wpisac Ci terminu zakonczenia budowy - to tylko taki chwyt. Pierwszy etap powinien zakonczyc sie za 2 tygodnie. A nie wyglada na to. A i odbiory maja miec obsuwe. Proponuje poczekac az zbuduja.

pzdr
kkuba
31-12-2013, 17:39
Najlepszego na nowy rok Smile
18-02-2014, 23:43
Witam, z niecierpliwością czekam na zakończenie budowy 2 etapu.Smile Widzę że 1 etap już zakończony i zastanawiam się kiedy lokatorzy zaczną się wprowadzać? No i pytanie do tych co widzieli mieszkanie pokazowe (ja niestety nie) - coś więcej na temat tego mieszkania?
19-02-2014, 01:05
Hej hej Smile

z informacji uzyskiwanych przez różne osoby od Skanski - terminy są od końca marca do czerwca na odbiorySmile Dev jak na razie pilnie strzeże tej informacjitongue my widzielismy mieszkanie pokazowe, z tym, że było już ok 15.00 i zaczynało być ciemno (to był koniec listopada chyba), a w lokalu nie było światłaSmile wiec niewiele było widac... Ale zapewne otrzymaliscie biuletyn z informacją o wykończeniach mieszkań jakiś czas temu?? ten lokal był identyczny jak na zdjęciach w biuletynieSmile

pozdrawiamy sąsiadówSmile
19-02-2014, 14:58
Smile
Czyli w drugim etapie odbiory będą też pewnie ok.czerwca 2015, szkoda bo myślałam że pójdzie im to trochę szybciej z uwagi na łagodną zimę Winking Podpatrywałam postępy w budowaniu i miałam wrażenie że wszystko idzie sprawniej niż przewidywano...

Czy to mieszkanie pokazowe można obejrzeć w godzinach otwarcia biura?
19-02-2014, 16:31
tak mi się wydaje, jednak proponuje wcześniej się umówić, bo wiesz, jak to na budowieSmile

Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości