Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:

Skanska Residential Development Poland Sp. z.o.o. - Park Ostrobramska, Warszawa, Praga Południe, Ostrobramska 75

Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 73 Głosów - 2.77 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kablówka czy satelita?
03-09-2012, 19:11
Kablówka czy satelita?
Park Ostrobramska: Będzie jakaś kablówka czy może zainwestować w jakąś Cyfrę+ ? Jak to wygląda cenowo?

"Największym człowiekiem jest ten, który jest panem samego siebie". Seneka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 14:06
RE: Kablówka czy satelita?
Na pewno będzie tam Vectra.
25-02-2014, 22:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2014 22:32 przez sasiadka.)
Poinformowano nas, że będzie dwóch operatorów, vectra i chyba netia (przedstawiciel Skanski nie pamiętał) i tv zbiorcza Smile Net oczywiście dostępny od wejscia, jak tylko podpiszesz umoweSmile

a cenowo raczej standard, niby czemu miałoby być inaczejSmile??
a tv chyba gratistongue tego nie wiem, ale gniazdko jest w kazdym m.
12-03-2014, 15:26
Pytanie co z użytkownikami platform cyfrowych typu NC+ i Cyfrowy Polsat ??? Nawet jeżeli będzie zbiorcza antena satelitarna, to każdy z nadawców (przynajmniej tak mnie poinformowano w NC+, której jestem użytkownikiem) ma nieco inny sposób nadawania sygnału i może być problem z jego prawidłowym odbiorem. Poinformowano mnie również, że zbiorcza antena satelitarna uniemożliwia prawidłowe wykorzystanie dekodera PVR, czyli tego z nagrywarką (nie da się np. jednocześnie oglądać i nagrywać dwóch różnych programów).

Jeśli ktoś ma inne, lepsze informacje na ten temat to proszę o wypowiedź.
16-04-2014, 12:22
Czy nikt nie ma świeżych, sprawdzonych informacji na ten temat ???
04-08-2014, 07:28
Witam,

nie mam informacji na temat dostepu do mediow ale sprostuje nieco post o satelicie.

Wszystkie platformy satelitarne w Polsce korzystaja z tego samego satelity, tylko z roznych systemow kodowania ale od tego jest karta abonencka. Oznacza to, ze jedna antena moze sluzyc do odbioru sygnalu i z nC+ i z Polsatu. Problem pojawia sie np. przy checi korzystania z innych satelitow (np. Astry). Potwierdzam, ze do korzystania z funkcji PVR potrzebne sa dwa kable antenowe z konwertera typu TWIN.

Przy okazji, gdyby ktos z sasiadow potrzebowal pomocy przy ustawieniu anteny, prosze o kontakt, chetnie pomoge Winking Przypominam tylko, o koniecznosci posiadania balkonu skierowanego na poludnie lub poludniowy zachod.

Pozdrawiam,
Michal
04-08-2014, 20:52
Z tego co pamiętam, to przy odbiorze mieszkania poinformowano mnie, iż nie ma konieczności instalowania anten satelitarnych na balkonach. Jest jedna na dachu dostosowana do wszystkich dostawców. W każdym mieszkaniu jest wyjście przy drzwiach za niewielką plastikową zaślepką. Tak mi mówiono przy odbiorze.

Ja osobiście skorzystałem z Vectry, w środę przychodzi monter. Teraz cena nie koniecznie jest atrakcyjna, nie mniej handlowiec radzi zachować numer do siebie, i przy zmianie regulaminu (średnio co wakacje) oraz "rezygnacji" ofertę jest w stanie obniża o 10-30 zł. Na dowód znajomy z innej części miasta potwierdził ten manewr i kilkakrotnie leciał na promocyjnych abonamentach. Jeśli nie dogadacie się przy umowie utrzymani-owej, zawsze można wybrać ponownie ofertę z kolejnym okresem promocyjnym.

Każdy zrobi po swojemu Smile
18-08-2014, 14:23
Witam

Odpowiadam na pytanie związane z nagrywarką PVR.

W gniazdku są dwa przyłącza SAT - każde ma niezależny sygnał - można więc śmiało nagrywać i jednocześnie oglądać co innego...

To dobra wiadomość, gorsza jest taka, że na przyłączu TV jest bardzo mało stacji radiowych...PR1, PR3, ZET, ZET Gold, RMF, ESKA i oczywiście wszędobylskie Radio co ma ryja...

Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości